امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

الهه راستگو در واکنش به اظهارات حاشیه ای مختاباد:
اجازه حرکت سیاسی به هیچ احدی داده نشده است/ متاسفم برای همکاری که یکبار حلالیت طلبید

تاریخ ثبت : 3 اسفند سال 1395 - چاپ صفحه
اجازه حرکت سیاسی به هیچ احدی داده نشده است/ متاسفم برای همکاری که یکبار حلالیت طلبید

رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به اظهارات حاشیه ای مختاباد گفت: در ستاد سمن های شهر تهران اجازه حرکت سیاسی به هیچ احدی داده نشده است.

به گزارش تهران سمن، الهه راستگو در سیصد و سی و دومین جلسه شورا و در واکنش به اظهارات حاشیه ای عبدالحسین مختاباد در خصوص سمن ها اظهار داشت: همه عالم، اعضای شورا و شهروندان می دانند که کار سمن ها اصلا سیاسی نیست چراکه مصوبه سال 87 شورا که ستاد سمن ها بر مبنای آن تشکیل شده فعالیت غیر انتفاعی، داوطلبانه و غیر دولتی را مورد تاکید قرار داده است.

وی با بیان اینکه سمن ها تنها در ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران به انجام فعالیتهای اجتماعی پرداخته و متناسب با طرح های ارائه شده خود حمایت دریافت می کنند افزود: برخی اعضای شورا در سمت عضو شورای مرکزی و طرح و برنامه به خوبی می دانند که در ستاد سمن ها چه فعالیتهایی صورت می گیرد و اجازه هیچ حرکت سیاسی به هیچ احدی داده نشده است.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران به حاشیه سازی های دو سال گذشته مختاباد و عذرخواهی پس از آن اشاره کرد و گفت: من متاسفم همکاری که یک بار عذرخواهی و حلالیت خواستند و پایان این عذرخواهی سال 94 بود بار دیگر این مسئله را تکرار می کنند.

راستگو خاطرنشان کرد: این درست نیست که هر جا کم می آورید به سراغ سمن هایی بروید که کار داوطلبانه می کنند.