امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

بیانیه سازمان های مردم نهاد شهر تهران به مناسبت یوم ا... 22 بهمن

تاریخ ثبت : 21 بهمن سال 1395 - چاپ صفحه
بیانیه سازمان های مردم نهاد شهر تهران به مناسبت یوم ا... 22 بهمن

سازمانهای مردم نهاد برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه ای صادر کرده است که متن آن به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرّحمن الرحیم

سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی یادآور رهایی از سلطه رژیم طاغوت است. رژیمی که متکی به نظام سیاسی استکبار به ویژه آمریکا بود. پیام اصلی انقلاب این است که باید همواره در کنار محاسبات ضروریِ عقلانی و مادی، محاسباتی فراتر از مسایل مادی مدنظر قرار گیرد.

بی تردید این رهایی از بند طاغوت زمان و دست یابی به سرافرازی و عزتی بی سابقه در مقاطع مختلف تاریخی و تداوم آن در آینده، مرهون انگیزه الهی، وحدت کلمه و مجاهدت و جانفشانی بی دریغ آحاد مردم و پیروی توام با آگاهی و بصیرت آنها از ولی فقیه(مدظله) بوده و خواهد بود و به بیان امام راحل(ره) آن عزیز سفر کرده ((باید همه مردم از هر طبقه بدانند که جز در سایه اسلام و زیر پرچم توحید و قرآن، راه پیروزی مسدود است...))

در سالهای اخیر که فشارهای نظام استعماری و استکباری جهان به ملت مقتدر ایران به اتهام تلاش در مسیر پیشرفت و ترقی در همه ابعاد علمی، فرهنگی و در اشکال گوناگون از تحریم گرفته تا ترور و ترویج و تکثیر تفکر منحط سلفی و تکفیری به منظور مقابله با اسلام ناب محمدی(ص) خطری بزرگ را پیش روی جهان اسلام قرار داده است که درمان این بیماری مهلک که مانند یک غده سرطانی هر روز خون مسلمین جهان را می ریزد، جز با کار فرهنگی و ترویج برادری اسلامی وحدت کلمه بین مسلمین جهان و روشنگری ریشه های این تفکر استعماری، مقدور نخواهد بود.

سازمان های مردم نهاد شهر تهران، به نیابت از ده ها هزار سازمان مردم نهاد و فعالین عرصه مشارکت های اجتماعی در سطح کشور اعلام می دارند ضمن تجدید میثاق با آرمان های بلند امام راحل(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، با بصیرت و هوشمندی نسبت به فشارهای بین المللی، تهدیدات و تحولات منطقه ای و تمسک به وصایای امام(ره)، ولایت فقیه را محور افعال خود قرار خواهند داد و تا آخرین قطره خون خویش ‌از ولایت فقیه و میهن اسلامی خویش دفاع خواهند نمود.

 سازمان های مردم نهاد عضو ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران همگام با سایر نهادها و گروه ها تمام تلاش و مساعی خود را در جهت خدمات رسانی به مردم و ارتقای سطح عدالت و رفاه اجتماعی در حوزه های مختلف که یکی از آرمانهای اصلی انقلاب به شمار رفته، به کار بسته و در این مسیر کمر همت را دوچندان خواهند بست تا شاهد پیشرفت روزافزون ایران اسلامی در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی باشیم . انشاءا...

 

و من الله توفیق

سازمان های مردم نهاد عضو ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران

دهه مبارک فجر 1395