امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

پیروزی تیم بدمینتون ستاد سمن ها در مسابقات دسته یک کشور

تاریخ ثبت : 13 بهمن سال 1395 - چاپ صفحه
پیروزی تیم بدمینتون ستاد سمن ها در مسابقات دسته یک کشور

عضو کارگروه تخصصی ورزش ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران از پیروزی تیم بدمینتون ستاد سمن ها در مسابقات دسته یک کشور خبر داد.

به گزارش تهران سمن، رفعت یزدان پرست عضوکارگروه تخصصی ورزش ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران اظهار داشت: مسابقات دسته یک تیم بدمیتون کشور در دو روز پیاپی و با شرکت تیم هایی از سراسر کشور و با برتری تیم ستاد سمن ها به پایان رسید.

وی سطح رقابت ها در این سری مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ستاد سمن ها با جذب 2 بازیکن تیم ملی بزرگسالان و جوانان و نیز 2 بازیکن برتر کشور توانست از سد حریفان خود در این رقابت ها عبور کرده و عنوان اول را از آن خود سازد.

 سرمربی تیم بدمینتون ستاد سمن های شهر تهران هر بازی تیمی را متشکل از سه رقابت انفرادی و دوبل دانست و تاکید کرد: با توجه به حضور قویترین تیم های دسته یک کشور عبور ستاد سمن ها از نمایندگان ساری،گلستان، البرز و دیهیم تهران نتیجه دوماه تمرین فشرده این تیم بوده که امیدوارم در دور برگشت نیز این نتیجه تکرار شود.

یزدان پرست تاریخ احتمالی برگزاری مسابقات دور برگشت را اوایل دهه دوم اسفند ماه عنوان کرد و گفت:  در دور برگشت رقابت ها فشرده تر خواهد بود چراکه جذب نفرات برتر کشوری در دیگر تیم ها پیش بینی می شود.

وی همچنین به راه یابی دو تیم نخست مسابقات به دسته لیگ برتر اشاره کرد و گفت: تیم ستاد سمن ها در صورت تکرار این نتیجه و یا کسب عنوان دومی حضور خود در لیگ برتر را قطعی خواهد ساخت.