امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

الهه راستگو خبر داد:
توزیع 7000 بسته غذایی در پیاده روی اربعین حسینی/ حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین نمایش قدرت و عظمت شیعیان است

تاریخ ثبت : 29 آبان سال 1395 - چاپ صفحه
توزیع 7000  بسته غذایی در  پیاده روی اربعین حسینی/ حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین نمایش قدرت و عظمت شیعیان است

 

رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران از توزیع 7000  بسته غذایی در  پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.

الهه راستگو عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت اربعین حسینی به برگزاری نمایش آیینی عاشورائیان همزمان با این روز در میدان امام حسین(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: این برنامه با هدف به تصویر کشیدن صحنه کربلا و نهادینه سازی شعائر حسینی و نشر و اشاعه فرهنگ دینی برگزار خواهد شد.

وی آغاز این نمایش را  6 و سی دقیقه صبح فردا همزمان با آغاز حرکت عزاداران تهرانی از میدان امام حسین(ع) به سوی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ذکر کرد و افزود: همچنین ایستگاه های فرهنگی و صلواتی  نیز به منظور پذیرایی از سوگواران و عزاداران حسینی در مسیر پیش بینی شده است.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران با اشاره به برپایی موکب های فرهنگی در طول مسیر پیاده روی به خدمت رسانی سازمانهای مردم نهاد شهر تهران در نخستین موکب اشاره کرد و گفت: توزیع 7 هزار صبحانه و غذای گرم به همت ستاد سمن های شهر تهران و فرهنگسرای امید از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

راستگو در پایان با یادآوری اجرای برنامه های فرهنگی دیگر، حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین را  نمایش قدرت و عظمت شیعیان دانست و اظهار داشت: امیدوارم امسال نیز همچون سال گذشته شاهد حضور پرشور شهروندان تهرانی باشیم.