امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران برگزار می شود/ انجمن ها می توانند در این همایش شرکت کنند

تاریخ ثبت : 6 شهريور سال 1395 - چاپ صفحه
دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران برگزار می شود/ انجمن ها می توانند در این همایش شرکت کنند

دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران با موضوع " راهکارهای تسهیل فعالیت سازمانهای غیر دولتی استانی در سطح منطقه ای و ملی " 16 تا 18 شهریور ماه در بروجرد برگزار می شود سازمان های غیردولتی می توانند در این همایش شرکت کنند.

به گزارش تهران سمن به نقل از پایگاه خبری وطن، به اطلاع اعضای سازمان های مردم نهاد می رساند ، دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران با موضوع " راهکارهای تسهیل فعالیت سازمانهای غیر دولتی استانی در سطح منطقه ای و ملی " در 16 الی 18 شهریور امسال در بروجرد در استان لرستان برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در همایش دارند فرم ثبت نام را همراه با امضا و مهر موسسه پر کرده و به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

پنل های؛ راهکارهای تسهیل ارتباط و فعالیت سازمانهای استانی در سطح ملی، راهکارهای شناساندن و جلب اعتماد عمومی به سازمانهای استانی، ظرفیتهای برنامه ششم برای توسعه فعالیتهای سازمانهای استانی و بررسی لایحه قانون سازمانهای مردم نهاد در مجلس شورای اسلامی در این همایش ارائه خواهد شد.

شرکت کنندگان می توانند تا 5 شهریورماه در این همایش شرکت کنند

دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران با موضوع " راهکارهای تسهیل فعالیت سازمانهای غیر دولتی استانی در سطح منطقه ای و ملی " 16 تا 18 شهریور ماه در بروجرد برگزار می شود.

قابل ذکر است که قبل از ثبت نام و واریزهزینه حتما با دبیرخانه همایش تماس گرفته و در صورت اطمینان از ظرفیت پذیرش ثبت نام کنید.
066-42506334

فرم ثبت نام