امروز سه شنبه، 3 بهمن 1396

سمن در رسانه

 • دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران برگزار می شود/ انجمن ها می توانند در این همایش شرکت کنند

  دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران برگزار می شود/ انجمن ها می توانند در این همایش شرکت کنند

  6 شهريور سال 1395: دهمین همایش ملی سازمانهای مردم نهاد ایران با موضوع " راهکارهای تسهیل فعالیت سازمانهای غیر دولتی استانی در سطح منطقه ای و ملی " 16 تا 18 شهریور ماه در بروجرد برگزار می شود سازمان های غیردولتی می توانند در این همایش شرکت کنند.

 • حقوق شهروندی با ترویج فرهنگ تحقق می یابد/ لزوم همکاری سمن ها با کنگره حقوق شهروندی برای تحقق حقوق شهروندی

  حقوق شهروندی با ترویج فرهنگ تحقق می یابد/ لزوم همکاری سمن ها با کنگره حقوق شهروندی برای تحقق حقوق شهروندی

  5 شهريور سال 1395: هفتمین نشست علمی تخصصی حقوق شهروندی با موضوع نقش سازمان های مردم نهاد در تحقق حقوق شهروندی با حضور نمایندگان سازمان های غیر دولتی برگزار شد دبیر کنگره بین المللی حقوق شهروندی در این نشست گفت: تمایل داریم در راستای اهداف کنگره بین المللی حقوق شهروندی از ظرفیت سمن ها نیز استفاده کنیم.

 • اشتغال زنان سرپرست خانوار به «هر کاری» نتیجه عدم حمایت مسئولان است

  اشتغال زنان سرپرست خانوار به «هر کاری» نتیجه عدم حمایت مسئولان است

  12 تير سال 1395: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: عدم حمایت اساسی از سوی نهادهای مسئول، اشتغال زنان سرپرست خانوار به هر کاری را به دنبال داشته که البته بیشتر این مشاغل به دلیل ماهیت مقطعی و کاذب خود پاسخگوی چالش اقتصادی آنها نیست.

 • اشتغال زنان سرپرست خانوار محلات به کمک سمن ها/ فروش محصولات تولیدی زنان

  اشتغال زنان سرپرست خانوار محلات به کمک سمن ها/ فروش محصولات تولیدی زنان

  29 ارديبهشت سال 1395: رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران گفت: سمن های فعال در حوزه اشتغال زنان سرپرست خانوار مشغول فعالیت بوده و مقدمات اشتغال بانوان علاقه مند را فراهم می کنند.

 • نقش سمن ها در ایجاد نشاط اجتماعی

  نقش سمن ها در ایجاد نشاط اجتماعی

  12 آبان سال 1394: منبع: شبکه 

 • جایگاه ورزش شهروندی کجاست؟

  جایگاه ورزش شهروندی کجاست؟

  13 مرداد سال 1394: اگرچه توسعه ورزش شهروندی و یا همگانی همواره به عنوان یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده اما متاسفانه توجه به این مساله بیش ازآنکه در جهت ایجاد زیرساختهای لازم و استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی به کار رود همواره صرف جذب مخاطب بیشتر در رشته های متفاوت شده، در روزهایی که یک بازی22 نفره صدها هزار نفر را مستقیم و میلیونها نفر را غیرمستقیم جذب خود می کند و عرق(تعصب) بسیاری از این افراد به این ورزش به گونه ای است که حتی نتیجه و یا تحقیر یکی از بازیکنان صدمه به دیگری را به دنبال خواهد داشت هیچگاه تاکنون به این مهم نیندیشیده ایم که ورزش شهروندی در میان این طیف عظیم و مشتاق از چه جایگاهی برخوردار بوده و در چه میزان از این افراد ورزش به عنوان اولویت نخست فعالیتهای اجتماعی و روزمره مطرح است.

 • کارآفرینی سکوی پرش توسعه

  کارآفرینی سکوی پرش توسعه

  12 مرداد سال 1394:  گرچه عوامل متعددی در ظهور و بروز آسیب های اجتماعی موثرند اما در این میان بیکاری از تاثیر بیشتری برخوردار است.

 • فقط يك مركز براي 3 هزار زن كارتن‌خواب پايتخت

  فقط يك مركز براي 3 هزار زن كارتن‌خواب پايتخت

  5 مرداد سال 1394:

 • پايان ٢١ شب همياري در بوستان گفتگو

  پايان ٢١ شب همياري در بوستان گفتگو

  31 تير سال 1394: در اين جشنواره از كوچك ترين تا برجسته ترين اتفاق ها با مشاركت مردم و سازمان هاي مردم نهاد صورت گرفت. از افطاري هاي مختصر شب هاي ماه رمضان كه توسط مددجويان ngo ها تدارك ديده مي شد تا برنامه هاي هرشب كه توسط چند سازمان مردم نهاد برگزار مي شد.

 • اولین همایش سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود

  اولین همایش سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود

  31 تير سال 1394: قائم مقام وزیر بهداشت در امور خیریه گفت: اولین همایش سازمان‌های مردم نهاد سلامت محور با هدف همگرایی بیشتر سازمان‌های مردم نهاد برگزار می‌شود.